«Listy do matki» ks. Antoniewicza już dostępne!

Przejdź do sklepu. Kochani, praca nad tą książeczką była dla mnie i wzruszająca, i pouczająca. To wyjątkowa literatura – trochę nietypowa, może nawet ktoś pomyśli, że niedzisiejsza. Jednak mimo wszystko jej przesłanie jest nadal aktualne, bo serca matek, choć tak różne, zawsze powinny otrzymywać mądre wsparcie. Cieszę się, że w końcu mogę trzymać ją w […]

Domowe rekolekcje dla mam

W swoich ,,Zapiskach z rekolekcji” Jadwiga Zamoyska napisała: ,,A jakiż jest cel rekolekcji? Naprawić przeszłość, przygotować przyszłość. Wyjść innym niż się weszło z pomocą modlitwy i umartwienia”. I choć te słowa dotyczą rekolekcji zamkniętych, to mogą one przyświecać także „rekolekcjom”, które będziemy przeżywać w naszych domach jako matki – w pewnym sensie i tak już zamknięte na to, co dzieje się w świecie.Kliknij, by go pobrać..

Mały modlitewnik rodziny katolickiej

,,Modlitwa to pobożne wzniesienie duszy do Boga, żeby Mu oddawać cześć, dziękować za otrzymane dobrodziejstwa, prosić Go o odpuszczenie grzechów i o inne rzeczy potrzebne lub pożyteczne bądź dla nas samych, bądź też dla drugich”.
Z katechizmu kard. Gasparriego

Pobierz pdf.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.