Modlitewnik na Wielki Post i Wielki Tydzień

zielę się z Wami małymi modlitewnikami na Wielki Post i Wielki Tydzień. Mam nadzieję, że pomogą one w dobrym i pobożnym przeżyciu tego szczególnego czasu. Modlitewnik na Wielki Post – kliknij, aby pobrać. Modlitewnik na Wielki Tydzień – kliknij, by go pobrać.Kliknij, by go pobrać..

Rekolekcje listopadowe AD 2022

Na listopadowy czas proponuję Wam fragmenty z bardzo wartościowej lektury autorstwa ks. Feliksa Gondka.Kliknij, by przejść do rekolekcji.

Domowe rekolekcje AD 2021

mogą one przyświecać także „rekolekcjom”, które będziemy przeżywać w naszych domach jako matki – w pewnym sensie i tak już zamknięte na to, co dzieje się w świecie. Kliknij, by przejść do rekolekcji.

«Listy do matki» ks. Antoniewicza już dostępne!

Przejdź do sklepu. Kochani, praca nad tą książeczką była dla mnie i wzruszająca, i pouczająca. To wyjątkowa literatura – trochę nietypowa, może nawet ktoś pomyśli, że niedzisiejsza. Jednak mimo wszystko jej przesłanie jest nadal aktualne, bo serca matek, choć tak różne, zawsze powinny otrzymywać mądre wsparcie. Cieszę się, że w końcu mogę trzymać ją w…

Domowe rekolekcje dla mam

W swoich ,,Zapiskach z rekolekcji” Jadwiga Zamoyska napisała: ,,A jakiż jest cel rekolekcji? Naprawić przeszłość, przygotować przyszłość. Wyjść innym niż się weszło z pomocą modlitwy i umartwienia”. I choć te słowa dotyczą rekolekcji zamkniętych, to mogą one przyświecać także „rekolekcjom”, które będziemy przeżywać w naszych domach jako matki – w pewnym sensie i tak już…

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.